Psycholog Kielce – Marta Pasternak

11_marta-pasternak-herdy-psychoterapia-psycholog-kielce-gabinet-psychologicznyChciałabym zaprezentować Państwu zespół psychoterapeutów i psychologów współpracujących z PSYCHOBALANCE Kielce. Zacznę od siebie – Marta Pasternak, psychoterapeuta, Kielce.

Marta PASTERNAK psycholog, psychoterapeuta KIELCEJestem z wykształcenia psychologiem. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie.

Po studiach rozpoczęłam pracę, początkowo z dziećmi i młodzieżą, następnie z dorosłymi. Przez 8 lat pracowałam na oddziale psychiatrycznym. Zdobyłam tam doświadczenie w pracy z osobami cierpiącymi na różne zaburzenia i dolegliwości natury psychicznej.

PSYCHOTERAPEUTA KIELCE Marta Pasternak, psycholog

Aktualnie pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Poradni Psychologicznej, gdzie prowadzę zarówno badania psychologiczne, poradnictwo psychologiczne, jak i psychoterapię długoterminową. Nadal rozwijam się zawodowo, jestem w trakcie 4- letniej specjalizacji z psychologii klinicznej zaburzeń psychicznych osób dorosłych w Ośrodku Kształcenia Psychologów Klinicznych w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Łodzi.  W ramach szkolenia do certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego ukończyłam 4- letnie studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie w zakresie podstaw i szczegółowych problemów psychoterapii. W związku z wymogami szkoleniowymi odbywałam staże w ośrodkach akredytowanych w Krakowie oraz Łodzi.

Nadal pozostaję pod opieką superwizora, który nadzoruje moją pracę. Uczestniczę również w indywidualnej terapii szkoleniowej. Prowadzę terapię opartą na założeniach teorii psychodynamicznej.

Jeśli potrzebujesz pomocy: skontaktuj się

About the author: zielonydomek