Psycholog Kielce – jaka cena?

Psycholog Kielce - jaka cena? Ile kosztuje wizyta u psychologa? Psycholog Kielce - jaka jest cena?Ile kosztuje wizyta u psychologa? Psycholog Kielce – jaka jest cena?

Takie pytanie bardzo często pojawia się na forach internetowych oraz w rozmowach osób, pragnących skorzystać z takiej formy pomocy. Zanim jednak odpowiemy na to pytanie, warto zadać sobie pytanie, jakiej formy pomocy oczekujemy od specjalistów?

Możemy bowiem skorzystać z samej konsultacji, która najczęściej jest pierwszą formą kontaktu z gabinetem psychoterapii. W trakcie konsultacji wespół z psychoterapeutą można ocenić, czy to jedno spotkanie konsultacyjne będzie dla pacjenta wystarczające, czy należałoby wdrożyć inne formy pomocy. W takiej sytuacji koszt pojedynczej konsultacji psychologicznej w Gabinecie Psychoterapii Psychobalance Kielce to 100 PLN.

Jeśli na pierwszej wizycie ustalicie Państwo konieczność dalszej pomocy, do wyboru pozostają jej formy. Oczywiście zawsze zależy to od kontekstu całej sytuacji i potrzeb pacjenta. Zazwyczaj są to dwie formy pomocy: terapia indywidualna oraz terapia grupowa. Ich cena jest zróżnicowana i Gabinecie Psychoterapii Psychobalance Kielce wynosi odpowiednio 100 PLN dla spotkania terapii indywidualnej oraz 50 PLN za udział w sesji grupowej.

Niekiedy zachodzi konieczność psychoterapii małżeńskiej lub psychoterapii par. Formę tej pomocy także ustala się indywidualnie na pierwszym spotkaniu konsultacyjnym. Koszt zarówno takiej konsultacji jak i psychoterapii par w Kielcach jest taki sam i wynosi 150 PLN.

 

Psycholog Kielce – jaka cena? Ile kosztuje wizyta u psychologa? Psycholog Kielce – jaka jest cena?

 

Ceny wszystkich usług możecie Państwo zobaczyć na stronie głównej lub klikając tutaj. Aby skontaktować się w sprawie konsultacji prosimy o telefon pod numer +48/ 666350468 lub mail na adres martapasternak@psychobalance.pl.
Możecie Państwo także skorzystać z formularza kontaktowego na stronie lub zarejestrować się bezpośrednio za pomocą REJESTRACJI ONLINE do wybranego specjalisty w odpowiadającym Państwu terminie.

About the author: zielonydomek

Leave a Reply

Your email address will not be published.