Witam w gabinecie psychoterapii w Kielcach

Bardzo się cieszę, że mogę zaprosić już Państwa do nowej siedziby gabinetu psychoterapii w Kielcach przy ul. Olszewskiego 2 (Psychobalance Kielce).

Mamy nadzieję, że nie tylko psycholog, ale każdy, kto zechce skorzystać z naszej pomocy poczuje się tak jak powinno czuć się w każdym gabinecie psychoterapii – przyjemnie i bezpiecznie.

psycholog psychoterapia kielce dorota trebicka czarnecka marta pasternak gabinet psychoterapii

Urozmaiciliśmy naszą ofertę dostosowując działania psychologa maksymalnie do Państwa potrzeb. W naszej ofercie oprócz badań diagnostycznych, znajdziecie teraz Państwo szeroką ofertą psychoterapeutyczną, skupioną w czteroosobowym zespole psychologów. Każdy psychoterapeuta dysponuje czasem i pełnym życzliwości podejściem, które – mamy nadzieję – pozwoli Państwu się poczuć się lepiej i rozwiązać swoje problemy.

Psychoterapia to może być dla Państwa bardzo interesująca i ciekawa podróż w głąb samych siebie. Psychoterapeuta będzie dla Was życzliwym i kompetentnym przewodnikiem. Sama zaś radość odkrywania siebie stanie się jednak udziałem tylko tych osób, które zdobędą się na odwagę ruszenia w tę podróż.

Zapraszamy.

Z poważaniem
Marta Pasternak

About the author: zielonydomek