Dorota CZARNECKA-TRĘBICKA psycholog psychoterapeuta KielceJestem psychologiem z kilkunastoletnim stażem  pracy. Zajmuję się psychoterapią osób dorosłych i młodzieży borykających się z różnorodnymi, indywidualnymi problemami emocjonalnymi, trudnościami w relacjach partnerskich, rodzinnych, dolegliwościami natury psychicznej.

Moje  doświadczenia zawodowe obejmują również działalność diagnostyczną i terapeutyczną wobec dzieci i młodzieży, w ramach pracy w szkołach czy  poradni specjalistycznej. Kwalifikacje potrzebne do pracy terapeutycznej uzyskiwałam uczestnicząc w  wielu specjalistycznych kursach i szkoleniach.

Ukończyłam 4 – letnie studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.  Dotyczyły podstaw i szczegółowych problemów psychoterapii, co stanowi  element szkolenia do certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa  Psychiatrycznego.

Moja praca podlega systematycznej superwizji przez  certyfikowanego superwizora. W ramach pogłębiania kompetencji  uczestniczyłam w terapii szkoleniowej. Jestem członkinią Sekcji Naukowej  Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Mój styl pracy bazuje na podejściu  psychodynamicznym, jednak, w zależności od potrzeb pacjenta, pracuję  integrując różne metody.

Zarezerwuj wizytę u tego specjalisty