anna-karolina-piast-psychoterapeuta-psycholog-kielce-psychobalance-psychoterapia-marta-pasternakAnna Karolina PIAST Psycholog, psychoterapeuta w PSYCHOBALANCE PSYCHOTERAPIA

Jestem psychologiem z wykształcenia i zamiłowania. Ukończyłam studia o specjalności: psychologia kliniczna. Od tego czasu pracuję w szpitalu psychiatrycznym, początkowo na oddziale leczenia nerwic, a od ośmiu lat na oddziale psychiatrycznym. Pracuję ponadto w Poradni Zdrowia Psychicznego zajmując się zarówno diagnostyką jak i terapią. W celu uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, uczęszczam na kurs psychoterapii w nurcie psychodynamicznym w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Jestem pod opieką superwizora. Staram się stale pogłębiać swoją wiedzę i zdobywać nowe doświadczenia zawodowe.

W swojej pracy zajmuję się zarówno diagnostyką psychologiczną jak również działaniami terapeutycznymi, skierowanymi do osób w kryzysie. Pracuję z osobami dorosłymi cierpiącymi na zaburzenia nastroju, stany lękowe, problemy w sferze emocjonalno- motywacyjnej, znajdującymi się w trudnych momentach swego życia. Prowadzę również psychoedukację oraz doraźną terapię wspierającą.

Zarezerwuj wizytę u tego specjalisty